قوانین و مقررات

  • اگر کالا از لحاظ مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وب سایت مغایر باشد:

بند ۱: وجود مغایرت می بایست طی ۲۴ ساعت کاری بعد از تحویل کالا، به یکی از طرق زیر اطلاع داده شود:

  1. تماس تلفنی
  2. ایمیل

بند ۲: درصورتی که امکان تشخیص مغایرت، بدون گشودن بسته بندی، امکان داشته باشد، کالا نباید از حالت اولیه خود خارج شود و اگر تشخیص مغایرت صرفاً با باز کردن بسته بندی امکان پذیر باشد، جعبه اصلی کالا می بایست نگهداری شود.

بند ۳: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به داروخانه عودت گردد.

توجه: عکس های محصول جهت کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است این تصویر در پاره ای از جزییات با کالای اصلی تفاوت داشته باشد، به استناد آن‌ نمی‌توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در کالا، مشخصات درج شده در وب‌سایت است.

  • اگر کالای خریداری شده آسیب دیدگی و یا ایراد ظاهری/فنی داشته باشد:

بند ۱: آسیب دیدگی یا ایراد ظاهری/ فنی می بایست طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا اطلاع داده شود.

بند ۲: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود بازگردانده شود. استفاده از محصول، پاره یا مخدوش کردن جعبه آن یا باز کردن پلمپ امکان بازگرداندان کالا را از بین خواهد برد.

  • اگر کالای خریداری شده در اثر حمل و نقل آسیب دیده باشد:

بند ۱: آسیب دیدگی می بایست طی ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا اطلاع داده شود.

بند ۲: با توجه به بسته‌بندی استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و نقل به عهده شرکت حمل کننده است و سایت تنها در صورت تایید شرکت حمل و نقل و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.

بند ۳: رسیدگی به درخواست مشتری درصورتی امکان پذیر است که کالا در جعبه اصلی خود به بتادارو بازگردانده شود. استفاده از محصول، پاره یا مخدوش کردن جعبه آن یا باز کردن پلمپ امکان بازگرداندان کالا را از بین خواهد برد.

بند ۴: کالای آسیب دیده می بایست با تمامی أقلام و ملزومات آن و به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده به داروخانه ارسال شود.

بند ۵: در صورتی که آسیب‏‌ به هنگام تحویل قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌ بایست از تحویل‌گرفتن مرسوله خودداری کند.

  • اگر مشتری از خرید خود منصرف شود:

بند ۱: انصراف از خرید می بایست حداکثر تا ۲۴ ساعت کاری پس از دریافت کالا اطلاع داده شود.

بند ۲: مکمل ها و محصولات آرایشی بهداشتی نیازمند نگهداری در شرایط کنترل شده هستند و چون نمی توان از رعایت این شرایط توسط مشتری اطمینان حاصل نمود، انصراف از خرید و مرجوع نمودن این دسته از محصولات پس از تحویل امکان پذیر نمی باشد، مگر در موارد زیر:

* کالای خریداری شده از نظر مشخصات یا ظاهر فیزیکی با اطلاعات وبسایت مغایرت داشته باشد.

* کالای خریداری شده، آسیب دیده باشد ویا ایراد ظاهری/فنی داشته باشد.

بند۳: انصراف از خرید و درخواست مرجوعی به کالایی تعلق می گیرد که از بسته بندی اولیه خود خارج نشده باشد. هر گونه دخل و تصرف نظیر باز کردن بسته بندی اولیه، نایلون وکیوم، پلمپ و برچسب ها امکان مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد.

بند ۴: کالا می بایست به همراه تمامی ملزومات و اقلام همراه آن ارسال گردد. همچنین اگر در کنار کالا هدیه ای ارسال شده باشد، بازگرداندن هدیه نیز ضروری خواهد بود.

  • در مورد تجهیزات پزشکی و بیمارستانی، فروش به صورت  B2B می باشد و فروش فقط به داروخانه ها و مراکز درمانی انجام می شود.

درصورت انصراف از خرید، هزینه ارسال برعهده مشتری خواهد بود.